Kurumsal

Hakkımızda

2013 yılında kurulmuş olan BORLAB® Boru Test Laboratuvarı’nda, PE ve PVC içme-kullanma suyu boruları, kanalizasyon boruları, doğalgaz boruları, geomembranlar ve granül hammaddeler, standartlara uygun olarak test edilmektedir.

BORLAB® kaliteleri dünyaca kanıtlanmış test cihazları ve en az 10 yıllık boru testleri konusunda tecrübeli kadroyla, en hızlı ve güvenilir şekilde test sonuçlarını sizlere ulaştırmaktadır.

Kamu kurumlarına ve özel şirketlere, standardın istemiş olduğu testlerle ilgili genel bilgi, test sonuçlarının veri analizinin yapılması, şartname ile standart arasındaki farkların tespit edilmesi ve uygunluğu konusunda genel bilgi sağlanmaktadır.

Borlab boru test, belgelendirme, danışmanlık, eğitim ve laboratuvar hizmetleri a.ş. olarak firmamız; hiçbir kamu kurumuna ve hiçbir boru üreticisine bağlı yada ortaklığı olmayan Türkiye' nin ilk özel ve tam bağımsız boru test laboratuvarıdır.

Tarafsız ve güvenilir test sonuçları ile müşteriye hizmet vermek öncelikli amacımızdır. Bu bağlamda laboratuvarımızda TS EN ISO/IEC 17025 standardı şartlarına uygun kalite yönetim sistemi oluşturulmuş ve TÜRKAK' tan akredite olunmak sureti ile test sonuçları güvence altına alınmıştır.